Vrata a brány

Sekční vrata

Vysoce kvalitní vrata Hörmann vratovými lamelami jsou optimálním řešením pro všechny garáže, u kterých je nutná zvlášť dobrá tepelná izolace. Přizpůsobte vzhled garážových vrat optimálně architektuře Vašeho domu. U společnosti Hörmann Vám je k dispozici velký výběr z atraktivních motivů vroubkování a kazet.

Výklopná vrata

Kvalita a bezpečnost, vnější vzhled a komfort. Vyzrálá technika díky 50letému Know-how při konstrukci vrat a pohonů. Velká rozmanitost motivů vrat, vhodných pro jakoukoli architekturu.Vyberte si z více než 20 motivů z oceli skoro ve všech možných barevných odstínech RAL.

Posuvné brány a pohony

Samonosné - Nosnou konstrukcí je jacklový ocelový rám. Spodní část rámu tvoří pojezdový C profil, který pojíždí po vozících pevně ukotvených do betonového základu. Horní část brány je vedena pomocí dvou rolen. Ocelové konstrukce bran jsou v základním provedení bez výplně s úchyty pro dřevěnou výplň a s povrchovou úpravou žárovým zinkem a jsou připraveny pro osazení el. pohonem.

Na kolejnicích - Nosnou konstrukcí je jacklový ocelový rám. Horní část brány je vedena pomocí dvou rolen.Brána pojíždí po zabetonovaném profilu pomocí pojezdových kol s ložisky. Tato varianta je však náročnější na stavební připravenost (výkopy a betonování pojezdové kolejnice). Výhodou jsou menší nároky na boční prostor pro posun brány.

Jako pohony využíváme nejčastěji produkty firem Genius (Dexet), Hörmann a BFT.

Z kapacitních důvodů ocelové konstrukce bran nedodáváme.

Křídlové brány a pohony

Provedení nosného rámu konstrukce dvou nebo jednokřídlé brány je z ocel. jacklových profilů. Standartní provedení konstrukce brány je bez výplně s úchyty pro dřevěnou výplň. Montáž je možná na stávající sloupky. V případě potřeby dodáme bránu vč. ocel. sloupků. Jako pohony využíváme nejčastěji produkty firem BFT a DEXET.

Z kapacitních důvodů ocelové konstrukce bran nedodáváme.

Průmyslová rolovací vrata

Rolovací vrata Hörmann jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci sestávající pouze z malého množství komponentů obzvláště hospodárná.

Rolovací vrata jsou velmi nenáročná na prostor nad otvorem vrat, protože se jejich pancíř navíjí zcela kompaktně. Je to velmi důležitá přednost zvláště v halách s jeřábovými dráhami, v prostorách, kde se využívá vysokozdvižných vozíků s vysokým vidlicovým sloupkem, nebo v prostorách se zdvižnými plošinami a všude tam, kde je prostor omezen stavbou podmíněnými instalacemi.

Průmyslová sekční vrata

Sekční vrata se otvírají kolmo a proto vytvářejí místo před i za vraty. Články vrat jsou následně posunovány pod stropem, svisle nad otvorem nebo střechou.

Modelová řada 40 je přesvědčivá svou jedinečnou programovou rozsáhlostí, top designem vrat a certifikovanou bezpečností.

Rychloběžná sekční vrata jsou tou nejlepší volbou např. pro uzavření požárních stanic nebo halových prostor s rychlým chodem výroby.

Kompaktní sekční vrata jsou ideálním řešením pro plně prosvětlené haly se skleněnými fasádami a světelnými kopulemi.

 

 

Kde nás najdete

Rychlý kontakt

MERLLING spol. s r.o.

Šťáhlavská 605/III

337 01 Rokycany

Mobil: +420 603 864 714

Email: merlling@merlling.cz

Vaše starosti svěřte nám

  • zaměříme a poradíme
  • vyhotovíme cenovou nabídku
  • nakreslíme na přání provedení a stavební připravenost
  • provedeme vybourání oken, dveří a jejich likvidaci
  • provedeme kompletní zednické práce včetně finální začištění špalet oken a dveří
  • osadíme vnitřní i vnější parapety
  • samozřejmě úklidíme a odvezeme suť